Novinky

Lednové snění

První dny nového roku jsou již za námi a mě moc těší, že se s vámi všemi mohu na svých lekcích setkávat. Leden je čas plánů, snění a ponoření se do ticha v nás. Proto plánujme, sněme a nenechme se ničím a nikým omezovat, ani sebou samými. Mějme krásný leden :-) S láskou Lucka zdroj...
Celý článek

Jógování mezi svátky

Krásný dobrý den všem, zde je rozvrh, kdy budeme cvičit během svátku: úterý 15.12. čtvrtek 17.12. úterý 22.12. úterý 29.12. Moc se na vás všechny těsím. Krásné adventní dny. L.  
Celý článek

Sváteční jógování

Přijďte si i ve sváteční den, tedy 17.listopadu, protáhnout své tělo, uvolnit se a načerpat novou sílu a energii :-) Těším se na vás. L.
Celý článek

Vánoce se blíží

Vánoce jsou již za dveřmi a možná přemýšlíte, jak potěšit své blízké. Dárkový poukaz na lekce jógy je tou pravou volbou! Prosím kontaktujte mne, abychom nalezli tu pravou variantu právě pro vás!  
Celý článek

Buďme v kontaktu!

Byli jste spokojeni s lekcí jógy? Jak jste se během lekce cítili? A jak po ní? Chcete se se mnou podělit o své dojmy a zkušenosti? Chcete se na cokoliv zeptat nebo získat více informací? Neváhejte a napište mi. Být v kontaktu s vámi je pro mne důležité :-)
Celý článek

Vítejte na mém novém webu!

Mé stránky jsou konečně tady. Jsem moc ráda, že už i já mám své místo v tomto virtuálním prostoru, kde vy všichni můžete najít kompletní informace o tom, kdo jsem, co dělám a kde cvičím.
Celý článek

www.jogalucie.cz

Ing. Lucie Matoušková
Klášterec nad Ohří
776 622 909 info@jogalucie.cz
Vytvořeno službou Webnode