O mně

 

Jmenuji se Lucie Matoušková a jógu jednoduše miluji. Žiji v krásném severočeském městečku Klášterci nad Ohří a i když nejsem rodačka, toto místo mi přirostlo k srdci a velmi jsem si zdejší krajinu a celkovou energii tohoto místa a okolí zamilovala. 

Józe se věnuji již řadu let a také ji od roku 2008 učím. Poprvé jsem se s jógou seznámila v rodném Mostě, kde jógu poprvé začala učit.

Praktikovat jógu pro mě znamená být ve spojení sama se sebou, se svým středem, se svou podstatou. Znamená pro mě spojení duše a těla, znamená pro mě cítit Jednotu. Prociťovat každou jednotlivou ásanu, nemyslet na nic jiného, jen dýchat a být. 

Jóga je pro mě setkávání se, poznávání, předávání. Díky józe jsem nalezla sebe, poznala jsem to, co opravdu miluji. Při praktikování jógy cítím svou podstatu, cítím Lásku, která skrze mě proudí a díky které se i každý návštěvník lekce může dříve či později dotknout sám sebe, svých pocitů, cítit svou Lásku.

Během lekcích předávám vše, čemu jsem se za ta léta praxe a studia jógy naučila a velmi mě naplňuje vidět po každém společném setkání spokojené duše s úsměvem na tváři. 

 

www.jogalucie.cz

Ing. Lucie Matoušková
Klášterec nad Ohří
776 622 909 info@jogalucie.cz
Vytvořeno službou Webnode